В Лондоні відбулася закрита дегустація сирів переможців найбільшого в світі сирного конкурсу World Cheese Awards 2022 для представників британських медіавидань та ритейлу.

Презентація пройшла в головному офісі організаторів WCA — Guild of Fine Food. Україну представляв сир «Сирна торбинка» від Станіславської сироварні з Івано-Франківська, який отримав Super Gold нагороду та був визнаний кращим сиром України, а також кращим копченим сиром за версією World Cheese Awards.

Сир презентувала сирна експертка ProCheese Оксана Чернова, яка використала в декорі етнічні елементи, а для пейрингу (поєднання) підібрала чорнослив, український житньо-пшеничний хліб та темне пиво.

Презентація сиру

«Вдале поєднання аккомпанеметів за текстурою та смаком завжди підсилює сприйняття смаку самого сиру. Відвідувачам дуже сподобався смак та пейринг. Серед запитань, які задавали відвідувачі, було й таке: “Коли можна буде побачити українські сири на полицях британських магазинів?” Це є підтвердженням того, що докладені зусилля були доцільними та виправданими», — ділиться враженнями Оксана Чернова.

Сирна експертка ProCheese Оксана Чернова з молодшою тренеркою ProCheese Академії Олександрою Сидоренко. Джерело: Guild of Fine Food https://gff.co.uk/

Для довідки: цього року на міжнародному сирному конкурсі у Великій Британії вперше взяли участь 39 сирів з України, 13 із них отримали нагороди. Це стало можливим завдяки компанії Ardis Group і спільноті ProCheese — офіційним представникам України на WCA та за підтримки Швейцарії в рамках швейцарсько-української програми Quality Food Trade Program.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *