Участь сирів у конкурсі World Cheese Awards

Вперше українські сировари зможуть пройти відбір до 50-ки найкращих України та безкоштовно стати учасниками у престижному міжнародному конкурсі. ПРИЙОМ ЗАЯВОК завершено

procheese_simplified_logo_color_violet_rgb.png
ardis_group_main_logo_achromatic_white_rgb.png
wca.png
federation.png
fibl-logo.png
safoso_logo_ohne_tagline.png

Що участь означає для вас?

Унікальна можливість

Плата за вхід однієї позиції сиру до конкурсу становить 52 фунти. Однак цьогоріч організатори WCA (World Cheese Awards) запропонували 50-ом українським сироварам ввійти як учасникам без внеску.

Легкість

Вам лише потрібно підготувати необхідні технічні документи й виділити сир для презентування та дегустації. Решту ми беремо на себе.

Перевага в рекламній комунікації

Люди довіряють авторитету, а World Cheese Awards є одним із найвідоміших та найбільших сирних конкурсів у світі. Туди потрапляють сировари, які постійно вдосконалюють власну продукцію. Якщо ви пройдете експертний відбір та станете одним із 50 учасників – це вже можливість заробити перевагу з-поміж інших сирів в очах майбутніх клієнтів.

Шанс отримати експертне підтвердження високого рівня

У 2021 році на WCA сировари презентували понад 4000 сирів. Найкращим судді з усього світу присвоювали бронзові, срібні та золоті медалі. Такі відзнаки можна розміщувати на упаковках сиру та демонструвати його визнання топовими експертами.

Світова видимість

У 2021 році конкурс відвідали 10 000 споживачів, включно з баєрами мереж, які шукають новинки для своїх сирних просторів. Окрім цього, професійні журі з різних країн відкривають нові сири під час події та розповідають про них своїм аудиторіям чизлаверів.

Промоція вашого бренду в Україні та закордоном

ProCheese висвітлить конкурс в українських різнопрофільних медіа та спеціалізованих бізнес-медіа. Також ваш сир потрапить у брошуру «Сирний гайд Україною» в електронному та друкованому форматах, яку розповсюджуватимуть на міжнародних подіях.

Ви можете увійти до 50 найкращих, якщо:

1.маєте необхідну документацію, яка підтверджує якість продукції, а саме:

 • Екcпертний висновок
 • Сертифікація виробництва по системі безпеки ISO 22000 або Halal або НАССР
 • Декларація виробника
 • Дозвіл на виробництво

2.заповните форму з описом вашого сиру та надасте його фото. Подати на участь можна більше, ніж 1 сир. Можете надіслати як одну форму з описом декількох сирів, так і декілька форм під кожен сир окремо

і все!

Що може надати перевагу вашому сиру?

Наша сирна експертка Оксана Чернова, яка є офіційною суддею конкурсу та знає, що потрібно мати продукту для конкуренції на світовій арені, звертатиме увагу на*:

*Вони не є обов’язковими. Ви можете подати заявку і без історичного аспекту продукту та власної ферми.  Якщо заявок буде більше, ніж 50, цим критеріям просто надаватимуть більшої ваги

World Cheese Awards – найбільший та найпрестижніший сирний конкурс континенту. Cири на участь до нього відправляють з усіх куточків світу. 

0 мільярди
людей у 2021 році дізналися про WCA. Висвітлення конкурсу відбулося в США, Індії, Франції, Південній Африці, Нідерландах, Японії, Австралії, Мексиці та інших країнах
0
сирів всього взяли участь в 2021
0
професійних суддів з усього світу роздають надають бронзові, срібні та золоті нагороди найкращим продуктам
0
команд журі обирають гран-прі сир з кожного столу
0
чемпіона з усіх гран-прі сирів показують на live WCA телебаченні та висвітлюють у міжнародних медіа

ProCheese – це українська спільнота, що об’єднує бізнеси та людей, які цікавляться сиром. Нашою місією є формування сирної культури в Україні та створення екосистеми, що об’єднує тих, хто виготовляє, продає та купує сири.

Як ми допомагаємо в конкурсі?

 • Безкоштовно проводимо експертний відбір

Професіоналкою, яка обирає найкращий український сир для участі, є Оксана Чернова – одна із суддей WCA, що перебуває в журі уже 5-ий рік.

 • Беремо складнощі й організацію транспортування на себе

Транспортування безкоштовне. Збираємо сири у власному складі в Україні, вивозимо у Словаччину на другий розподільчий центр та експортуємо їх в Ньюпорт – місто, де проведуть WCA.

Я хочу стати найкращим

  Особисті дані:
  Характеристики сиру:
  Технічні критерії:

  FAQ

  Так, це можливо. Однак ми слідкуватимемо за тим, аби їхня кількість була пропорційна до кількості тих, які надішлють інші учасники.

  Якщо у вас залишилися запитання, контактуйте:

  Олександра Сидоренко

  Фінансова підтримка:

  federation.png

  Виконавець програми:

  fibl-logo.png

  Партнер програми:

  safoso_logo_ohne_tagline.png
  Дані заходи проводяться за підтримки Швейцарії в рамках швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України», що впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) у партнерстві із SAFOSO AG (Швейцарія), www.qftp.org.
  Кошик Закрити

   Всього:0.00 грн